Najbardziej aktualne informacje o ruchu drogowym

Skorzystaj z najlepszych informacji o ruchu drogowym

Mapa ruchu drogowego firmy TomTom jest dostarczana dzięki usłudze TomTom Traffic™ – najdokładniejsze informacje o ruchu drogowym dostępne online.

Tylko firma TomTom wykorzystuje najnowsze informacje o ruchu drogowym oraz ulepsza je dzięki wykorzystaniu anonimowych danych z 80 milionów telefonów komórkowych użytkowników dróg i 1,6 miliona podłączonych urządzeń TomTom. Dzięki temu usługa TomTom Traffic jest rewolucyjna — zapewnia ona najdokładniejsze na świecie informacje o ruchu drogowym.

Usługa TomTom Traffic jest unikalna z trzech względów:

  • Zasięg – W krajach, w których działa usługa TomTom Traffic dostępne są informacje dotyczące 96% dróg (w zależności od kraju), w tym dróg podrzędnych, które są często ignorowane przez innych dostawców.
  • Częstotliwość – Gdy sytuacja na drodze szybko się zmienia, musisz mieć aktualne informacje — usługa TomTom Traffic aktualizuje informacje co dwie minuty. Gdy tylko my się dowiemy, wiesz również i Ty.
  • Dokładność – Dokładne informacje pochodzące z wielu źródeł umożliwiają realistyczne określenie czasu podróży, zatem nawet w przypadku opóźnień wiesz, kiedy dotrzesz do celu.

Dokładniejsze informacje na temat ruchu drogowego, większy zasięg i częstsze aktualizacje — niezależne testy wykazują, że usługa TomTom Traffic to najlepszy sposób na uniknięcie korków.